Beleef de Logistieke Keten: wat een topdag!
12 september 2025Op woensdag 3 september vond de 8e editie van Beleef de Logistieke Keten plaats in Supply Chain Valley Limburg. Als initiatiefnemer waren wij trots om dit inspirerende evenement opnieuw te organiseren voor zowel studenten als professionals.
![fotonieuwsbericht beleefdelogistiekeketen[1]](https://www.klgeurope.com/cache/2ef46e96d9999a4ef29ca36d27a2e9ea/fotonieuwsbericht-beleefdelogistiekeketen[1].png)
Studenten ontdekken onze dynamische sector
Jongeren van Universiteit Maastricht en Fontys Venlo University of Applied Sciences maakten kennis met de veelzijdige wereld van logistiek en supply chain management. Daarbij stonden actuele thema’s als circulariteit en generatiemanagement centraal: onderwerpen die symbool staan voor de innovatie en duurzaamheid waar onze sector dagelijks aan werkt.
Van vooroordelen naar inzichten
Waar eerdere edities al lieten zien dat logistiek méér is dan dozen schuiven, werd dat dit keer opnieuw bevestigd. Studenten ontdekten dat onze sector juist draait om technologie, data en innovatie. Ze begonnen de dag vaak nog met een aantal vooroordelen, maar gingen met frisse inzichten en inspiratie weer naar huis.
Krachtige ontmoetingen maken het verschil
Wat dit evenement uniek maakt, is het directe contact tussen studenten en professionals. In persoonlijke gesprekken en interactieve sessies ontstonden waardevolle inzichten, verbindingen en inspiratie – precies de ingrediënten die de sector vooruithelpen. Het enthousiasme van de deelnemers geeft ons telkens weer nieuwe energie.
Samen sterker voor een toekomstbestendige keten
Wij geloven dat samenwerking tussen onderwijs, overheid en bedrijfsleven onmisbaar is voor een robuuste en toekomstbestendige supply chain. Met dit event willen wij bijdragen aan het enthousiasmeren van de volgende generatie logistieke talenten.
Meer nieuws
Bent u op zoek naar meer informatie? Graag komen we met u in contact!
Neem contact met ons op.
